Dyskusja o Mixnews

Komentarze

Сдаю квартиру ,дом ,гостиницу ,котедж в Гурзуфе посуточно и на долгий срок http://yaltahelp.ru
YaltahelpTR
Hello. And Bye.
MarihesNE
levitra 20mg you cannot reply to topics in this forum http://levitragls.com - levitra 20 mg levitra compatable prozac levitra 20 mg - levitra erections related:www.levitra.com/how_levitra_help/once_daily_use.jsp levitra
FamesNeindWL
levitra cvs http://levitragtr.com - levitra 20 mg picture levitra tadalafil 20mg price guestbook.asp?action= levitra 20 mg - related:www.levitra.com/ buy brand or generic levitra online lowest price order
JalonTogLP
Zmiany optymalizacyjne. Strona powinna się duuużo szybciej ładować
Admin
poprawione
Admin
Nadal mam problem. Coś z Firefoxem chyba nie tak, bo odświeżanie Ctrl+F5 nie pomogło. Świeży profil zrobiony na potrzeby testu też tak wyświetla. Opera i Chrome wyświetlają OK.
Alicja
Kolejna zmiana. Powoli będą się pojawiać wiadomości lokalne. Na razie zostały wprowadzone dla miast: Kraków, Warszawa, Wrocław, Rzeszów. Dziękuje za pierwszą dotację ;]
Admin
Jak pewnie zauważyliście na portalu coraz więcej się dzieje. Mam nadzieję że podoba się Wam nowa szata graficzna i nowe funkcjonalności. To nie koniec zmian. Jeśli uważacie że czas poświęcony na rozwój portalu jest wart kilku złotych można od dnia dzisiejszego wspomóc jego rozwój finansowo poprzez przycisk "wesprzyj nas". Za wszystkie darowizny serdecznie dziękuje! Pozdrawiam Dawid
Admin
Dzięki Alicja za informacje ;) naciśnij crrl+f5 i daj znać czy się poprawiło bo możliwe że masz u siebie zapamiętane starte style CSS.
Admin
Nie wiem czy to tylko u mnie, w każdym razie z tekstem tak się porobiło: https://prnt.sc/ip7xq2, https://prnt.sc/ip7xuh
Alicja
Dodałem zbiór newsów które mają nawiększą ilość udostępień na facebooku. System sprawdza po 24 godzinach ile każdy news ma share na fb i względem tego czynnika je dodaje do działu najpopularniejsze.
Admin
Wyłapałem i poprawiłem. Problem był z dodanym iframe na stronie. Nie mam pojęcia jak się tam znalazł.Będę monitorował sytuację aby się nie powtórzyła. @Bond - dzięki!
Admin
Dzięki za informacje. Strona wykorzystuje sporo zewnętrznych bibliotek. JSON: "require-dev": { "mikey179/vfsStream": "1.1.*", "scotteh/php-goose": "^0.6", "dg/rss-php": "*", "andreskrey/readability.php": "v0.3.1", "league/html-to-markdown": "*", "facebook/graph-sdk": "*", "miniflux/picofeed": "*", "azuyalabs/waqi": "*", "zendframework/ZendXml": "*", "cmfcmf/openweathermap-php-api": "*" } Jedyne co mi przychodzi do głowy to to że któraś z bibliotek robi cuda. Masz pomysł jak to wykryć gdzie to siedzi?
Admin
Edit: przyjaciel zgłaszał te same problemy, ale eset wyłapał na stronie "a variant of Generik.KLJVHNC trojan" i wszystko się uspokoiło; ja zaś bawiłem się ublockiem i wychodzi na to, że czymkolwiek jest datasecu.download - jest współodpowiedzialny lub jest źródłem wysokiego zużycia procesora. Mam nadzieje, że nie próbujesz odpalić koparki bitcoinów na naszych komputera podczas naszych wizyt na stronie.
Bond
Coś co ostatnio dodałeś na stronie powoduje wysokie zużycie procesora/procesu karty w której otwarty jest mixnews.pl w przeglądarce Vivaldi; dzieje się to niezależnie, od tego która podstrona jest otwarta - włączając /test Ikonka linka działa i jest dobrym rozwiązaniem
Bond
Rejestracja już jest przygotowana. Postaram się dodać tam też opcję wyłączeni podglądu. Na chwilę obecną przy skrótach masz ikonkę linka gdzie po kliknięciu wchodzisz bezpośrednio do źródła. Tak samo szykuje powoli opcje regionalnych portalów po ciasteczkach i przez panel (http://mixnews.pl/test) ale ostatnio mam mało czasu i nie wiem kiedy to dokończę!
Admin
Przydałaby się opcja wyłączenia podglądu - po zalogowaniu oraz upewnienie się, że będzie działał ze wszystkimi źródłami - rp.pl nie wyświetla nic. Poza tym, powinna wrócić data w komentarzach tutaj bo trudno stwierdzić kiedy wprowadziłeś zmiany.
Bond
Małe zmiany. Dodałem podgląd treści, oraz naprawiłem wyświetlanie się boxów. Kolejnymi krokami będzie podgląd dla wszystkich treści (również dla tych z prawej strony) oraz wybieranie źródeł przez logowanie. Czy box z podglądem nie jest zbyt irytujący ? Pozdrawiam!
Admin