Dyskusja o Mixnews
Komentarze

Na chwile obecna pracuje nad innymi komercyjnymi projektami i jak je ogarnę postaram się "conieco" pogrzebać przy mixnews i wprowadzić zmiany o których wspominaliście.
Admin
Nie spodziewałem się powrotu po "kraksie" na reklamach poprzedniej wersji serwisu... Świetnie, że mixnews wrócił. Jakies szanse na powrot dostosowania strony lokalnie, bez konta - na ciasteczkach? I owszem, zgadzam się z Markiem - jest zbyt wiele zawartości z wp.pl, które od paru lat jedzie na tabloidowych treściach. Przydałby się jakiś mini katalog stron z którego możnaby wybierać, to co się chce widzieć oraz może wsparcie dla RSS.
Bond
@Marek zamieniłem na tech.wp.pl
Admin
Tech/nauka nie zawiera z tego co widzę artykułów z http://tech.wp.pl/ , tylko z ogólnej wp.pl, a bywa tam sporo ciekawych rzeczy. Ogólnie wielkie dzięki za stronę.
Marek
@marek to z czystego lenistwa nie z preferencji :) Ja znajdę chwilę to podorzucam troche innych boxów
Admin
Za duzo WP na glownej stronie. Nie od dzis wiadomo ze WP zebrze o ilosc klikniec absurdalnymi tytulami za ktorymi nic merytorycznego nie stoi.
marek
@Mickiewicz ogarnę temat na tygodniu :) to nie jest moje królestwo więc jeśli masz jakieś propozycje dot. działu to podrzuć mi na stylempl(at)gmail.com
Admin