Betclic Polska oferta zakładów bukmachera online

Zakłady bukmacherskie Betclic to jeden z najbardziej rozpoznawalnych bukmacherów na świecie. Po wprowadzeniu ustawy hazardowej musiał niestety wycofać się z polskiego rynku, ale 1 lipca 2019 wrócił, oferując polskim klientom wyjątkowo ciekawą ofertę. W tej chwili Betclic Polska oferuje graczom świetne kursy, bonusy, ofertę zakładów. Przyjrzyjmy się jeszcze, czy warto było czekać i dlaczego Betclic to jeden z najciekawszych obecnie polskich bukmacherów. 

betclic polska oferta zakładów sportowych
Legalny bukmacher Betclic Polska – Oferta zakładów sportowych online

Betclic a ustawa hazardowa w Polsce

1 kwietnia 2017 roku w życie weszły przepisy znowelizowanej ustawy hazardowej. Zgodnie z jej zapiskami każdy bukmacher, który nie posiada specjalnej licencji Ministra Finansów, musi zrezygnować z prowadzenia usług na terenie naszego kraju, blokując swoją stronę dla Polaków lub też wystąpić o pozwolenie. Część bukmacherów zgodziła się z tymi warunkami, ale niektórzy, w tym Betclic, postanowili przejść do oferowania Polakom swoich usług nielegalnie. Powstał nawet krajowy rejestr domen zakazanych, ale pracownicy wyszukujący strony nie byli w stanie dodawać wszystkich witryn na czasie.

Wszystko to trwało aż do momentu, kiedy Betclic zdecydował się na wystąpienie o polską licencję. Opinię publiczną zdziwiła ta decyzja, jako iż bukmacher ten w dalszym ciągu świadczył swoje usługi nielegalnie. 

bukmacher betfan bonus kod promocyjny
Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus

Oczywiście tylko do czasu. Parę tygodni po otrzymaniu licencji, Betclic zamknął swoją stronę dla Polaków i nakazał czekać na oficjalną polską witrynę. Fani musieli czekać bardzo długo, ale w końcu udało, strona wystartowała. 1 lipca wszyscy typerzy mogli ponownie zarejestrować się w Betclic, bez strachu, że ich konta zostaną zablokowane, a pieniądze stracone.

Zmiany w Polskiej wersji bukmachera Betclic

Musimy zdać sobie sprawę, że nie jest to już ten sam Betclic, którego znaliśmy. Co prawda strona bukmachera jest bardzo podobna, w ofercie również nic się nie zmieniło, ale z punktu widzenia graczy znacznie się pogorszyło.

Mowa tu oczywiście o tym, że skoro Betclic jest legalny i posiada już licencję Ministerstwa Finansów, to musi dostosować się do warunków narzuconych przez ustawę hazardową. Oznacza to, że do wypłaty pieniędzy potrzebna jest już zweryfikowana tożsamość, więc każdy będzie musiał wysłać do bukmachera skan swojego dowodu. 

Nie to jest jednak najgorsze. Od momentu, kiedy Betclic wystartował swoje usługi dla Polaków, musiał im również narzucić podatek. Tymczasem bukmacher ten znany był przede wszystkim z tego, że postawione przez graczy kupony nie były obłożone żadnymi dodatkowymi opłatami. Nie da się ukryć, że jest to ogromny minus, ale niestety nie udało się tego zrealizować inaczej. Posiadanie licencji zobowiązuje bukmachera do trzymania się przepisów. Jakiekolwiek próby ich obejścia skończyłyby się natychmiastowym odebraniem pozwolenia i nałożeniem na bukmachera surowych kar. 

Oferta zakładów bukmachera Betclic

Betclic zaoferował graczom rozbudowaną i ciekawą ofertę zakładów sportowych. Dostajemy dokładnie to, co znamy już z innych stron bukmacherskich, dlatego można powiedzieć, że nie zaoferowano nam niczego przełomowego. Niemniej jednak znajdziemy tu wszystko, co interesuje sportowego typera, a najważniejsze mecze posiadają bardzo bogatą ofertę rynków. Warto także wspomnieć o tym, że zgodnie ze słowami właścicieli Betclic, oferta będzie w najbliższym czasie rozszerzona. Istnieje więc szansa, że już niedługo bukmacher ten zaskoczy nas czymś przełomowym.

polski bukmacher sts kod promcoyjny
Legalny bukmacher STS – Kod promocyjny na bonus bez depozytu 29 PLN

Całkiem nieźle jest również z ofertą live. Specjalnie przygotowana do tego celu zakładka jest bardzo czytelna i funkcjonalna, dlatego też nikt nie powinien mieć większego problemu z typowaniem. Gracze, którzy obstawiają zakłady na żywo w Betclic, mają także dostęp do darmowych transmisji większości możliwych do stawiania spotkań. Jeśli takowa nie jest dostępna, to bukmacher oferuje nam w zamian widok na wirtualne boisko, na którym w czasie rzeczywistym przedstawiane są wszystkie najważniejsze zdarzenia w meczu.

Przy okazji omawiania oferty Betclic warto też wspomnieć o kursach. Co prawda nie są one najwyższe na polskim rynku, ale i tak obstawianie w Betclic może się opłacać. Według rankingu bukmacherów Betclic jest w czołówce jeśli chodzi o kursy bukmacherskie.

Aktualne promocje i bonusy w Betclic

Każdy legalny bukmacher w Polsce myśląc o przetrwaniu na rynku musi pozyskiwać nowych graczy, jednym ze sposobów jest oczywiście oferta promocji i darmowych bonusów. Nowi bukmacherzy jak Betfan czy Noblebet oferuje darmowe bonusy, freebety czy zakłady bez ryzyka. Nie inaczej jest w Betclic, jakie bonusy przygotował dla klientów z Polski ten świetny bukmacher?

Promocje na start dla nowych graczy Betclic

Bukmacher Betclic oferuje bardzo atrakcyjny bonus dla nowych klientów. Każdy świeżo zarejestrowany typer otrzymuje od bukmachera bezpieczny zakład na kwotę 510 złotych. Jak wygląda ta promocja?

Pierwszy obstawiony kupon (o ile tylko jego kurs jest większe niż 1.14) jest ubezpieczony do kwoty 510 złotych, co oznacza, że jeśli nam się nie powiedzie i nie przewidzimy właściwie rezultatu spotkania, otrzymamy zwrot w wysokości stawki, do kwoty 510 złotych. Niestety musimy pamiętać o tym, że kwota podatku przepada, więc jeśli chcemy otrzymać maksymalny zwrot – musimy postawić kupon za więcej niż 510 złotych. Jeśli uda nam się wygrać – pieniądze są nasze. 

bukmacher betclic legalnie w polsce
Polski bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus cashback

Specjalny kod promocyjny Betclic Polska

Żeby skorzystać z bonusu 510 PLN należy podczas rejestracji wpisać specjalny kod promocyjny, który uprawnia graczy do odebrania zwrotu przegranego kuponu. Aktualny kod promocyjny Betclic to: KOD510. Kod ten można wpisać jedynie podczas rejestracji konta na stronie www.betclic.pl.

Betclic oferował już ten bonus, gdy działał w naszym kraju nie do końca legalnie. Wtedy jednak działał on zupełnie inaczej. Co prawda maksymalna kwota zwrotu wynosiła tylko 200 złotych, ale za to nie musieliśmy płacić żadnych podatków, a także nie byliśmy zobowiązani do wykonania obrotu odzyskaną kwotą, celem ich wypłacenia lub dalszego grania. 

Żeby wypłacić nasz zwrot, musimy obrócić odzyskaną kwotą czterokrotnie na kuponach o kursie minimalnym 2.00. Na spełnienie warunków obrotu mamy 30 dni. 

Freebet w Betclic

Drugą z promocji jest freebet w Betclic. Jeśli chcemy go uzyskać, musimy tylko obstawić zakład w aplikacji mobilnej. Stawka powinna wynosić 20-40 złotych, a minimalny kurs kuponu to 1.50. Jeśli wygramy, kasa jest nasza, a promocja znika, ale jeśli nam się nie powiedzie, Betclic przyzna nam freebet o wartości postawionej kwoty. 

Wygraną z freebeta musimy obrócić sześciokrotnie na kuponach zawierających co najmniej trzy zdarzenia o minimalnym kursie 2.00.

Aktualnie na stronie bukmachera możemy znaleźć informacje o trzech różnych promocjach.

Pierwsza z nich to Misja: Kupony, która polega na tym, że musimy obstawiać zakłady przedmeczowe lub na żywo. Minimalny kurs kuponu to 2.00, a minimalna stawka to 20 złotych. 

Stawiając od 5 do 9 kuponów, możemy zdobyć dodatkowe 25 złotych. Przy 10 i więcej kuponów kwota ta zwiększa się do 60 złotych. Na wykonanie zadania mamy kilka dni.

Promocja ta jest cykliczna i pojawia się już od pewnego czasu, dlatego też możemy się spodziewać, że w najbliższym czasie polityka firmy będzie kontynuowana. 

Jakie jeszcze promocje oferuje bukmacher Betclic?

Podobny typ bonusu obejmuje także konkretne dyscypliny sportowe. Warunki są dokładnie takie same, ale tym razem nie liczy się ilość obstawionych kuponów, a ilość wygranych. Wystarczy tylko wygrać dwa różne zakłady, by zdobyć bonus w wysokości 40 złotych. Również i ta promocja jest powtarzalna, tylko dotyczy zazwyczaj różnych dyscyplin sportowych.

Oprócz wyżej wymienionych bardzo często zdarzają się również promocje na kupony akumulowane, które dotyczą konkretnej dyscypliny sportowej. Obstawiając kilka-kilkanaście meczów mamy możliwość zwiększenia wygranej o kilkadziesiąt procent. 

Promocje są ciekawe, ale ciężko nazwać je przełomowymi. Niemniej, jednak jeśli chcemy wygrać nieco więcej niż zazwyczaj, to tego typu promocje są dla nas idealne. 

Betclic to naprawdę dobry bukmacher, który może nieco namieszać na polskim rynku. Pozostaje mieć nadzieję, że inne spółki nie pozostaną w tyle. 

Bukmacher

Polski bukmacher internetowy Betfan to nowy gracz wśród legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Betfan oferuje graczom bardzo wysoki bonus powitalny do 3000 PLN, oraz zakład bez ryzyka 100 PLN. Kod promocyjny na darmowy bonus to: BETONLINE
Back to top button