Czy granie w zakładach bukmacherskich jest legalne?

Ewidentnie ta sprawa Cię męczy? Nie wiesz bowiem, czy możesz swobodnie założyć nowe konto w firmie bukmacherskiej? A może lepiej tego nie robić, by nie mieć potem generalnie kłopotów z naszym prawem? Jak to jest zatem w rzeczywistości? Czy granie w zakładach bukmacherskich jest legalne?

legalni bukmacherzy w polsce
Czy obstawianie u bukmacherów jest w Polsce legalne?

Co mówi na ten temat nasze prawo?

Okazuje się, że najważniejsza jest tutaj znowelizowana Ustawa Hazardowa, która weszła w życie już dobrych kilka lat temu. Trzeba podkreślić, że na samym początku wiele osób zaznaczało, że to może być początek końca całej branży bukmacherskiej. Tak naprawdę ten dokument uporządkował jednak wszystko; krok po kroku.

Jak to wygląda zaś teraz? Podmioty, które chcą oferować zakłady wzajemne na terenie Polski muszą spełniać konkretne wymogi. Konieczne jest złożenie wniosku i uzyskanie akceptacji przez przedstawicieli Ministerstwa Finansów. Taka licencja jest zaś wydawana na okres sześciu lat. Potem, jak można się domyślić, trzeba po raz kolejny ubiegać się o dokument. Wniosek jest z tego prosty. Okazuje się, że są w naszym kraju firmy bukmacherskie, które są całkowicie legalne.

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS!

Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli zatem zdecydujesz się na takie właśnie podmioty, to na pewno tego pod żadnym względem nie pożałujesz. Jeśli bowiem chodzi o takie zakłady bukmacherskie, to swobodnie można tam wpłacać oraz wypłacać pieniądze. Użytkownikom, z tego tytułu, nie grożą za to zaś żadne sankcje. Dzięki temu można grać spokojnie i tak naprawdę w pełni skupić się po prostu na analizowaniu dostępnej oferty.

Jakie firmy bukmacherskie najlepiej wybierać?

Obecnie gracze zainteresowani tym właśnie tematem mogą zdecydować się na rozmaite opcje. Jest bowiem minimum kilkanaście podmiotów, które są do dyspozycji użytkowników. Oczywiście, najlepiej jest decydować się na firmy hazardowe w 100% legalne. Takie, które współpracują na tej właśnie płaszczyźnie z Ministerstwem Finansów. Najlepsi bukmacherzy w Polsce posiadają licencję i zezwolenie na działalność, dlatego obstawianie w tych firmach jest oczywiście legalne i bezpieczne.

O czym jeszcze nie powinno się na pewno zapominać? Warto decydować się na takie zakłady bukmacherskie, które mają atrakcyjną ofertę. Najlepiej byłoby postawić na podmioty, które są pod tym względem mocno wszechstronne. Na szczęście takich opcji nie brakuje. To zaś oznacza, że swobodnie można zdecydować się na bukmacherów, którzy mają w swojej ofercie nie tylko najpopularniejsze sporty. Takie, jak m.in. piłka nożna, koszykówka, siatkówka, skoki narciarskie itp. Bez kłopotu można także zdecydować się na dyscypliny znacznie bardziej niszowe czy nawet gry karciane.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

O co tutaj konkretnie chodzi? To takie sporty, jak np. badminton, tenis stołowy, wyścigi konne, darts itd. Na co jeszcze zwracać uwagę? Na pewno na kursy. Najlepiej zdecydować się na bukmachera, który pod tym względem gwarantuje bowiem dobrą ofertę. Nie da się ukryć, że dzięki temu będzie po prostu o wiele łatwiej wygrywać pieniądze, prawda? Jak natomiast dokładnie sprawdzić ten właśnie aspekt? Na pewno warto porównać oferowane kursy pod kątem narzędzi internetowych. Są bowiem specjalne porównywarki. Dzięki nim szybko dowiesz się, gdzie można zagrać relatywnie wysokie kursy na piłkę nożną, siatkówkę, skoki narciarskie itp.

Sprawdź bonus powitalny i darmowe promocje

Osoby, które chcą niedługo zdecydować się na bukmacherów internetowych powinny też zweryfikować dostępne bonusy powitalne. Okazuje się, że na rynku jest spora konkurencja. Ten fakt powinien być zaś dokładnie wykorzystany. W jaki konkretnie sposób? Panująca rywalizacja powoduje, że można liczyć na atrakcyjne bonusy powitalne jak w STS czy Betfan. Nie wszystkie jednak są w tym temacie idealne. Niektóre posiadają bardzo restrykcyjne wymogi odnośnie obrotu. Chodzi zaś m.in. o relatywnie wysokie kursy, które muszą być grane, by po prostu obrót był krok po kroku wykonywany.

Betfan kod promocyjny na bonus
POlski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Co zatem zrobić, by zdecydować się na odpowiedni bonus powitalny pod wieloma względami? Na pewno ważne jest, by postawić na sprawdzone podmioty, które są legalne w Polsce. Poza tym nie zapominaj o tym, by dokładnie przeczytać regulamin. Tam są bowiem wyszczególnione wszystkie najważniejsze prawa i obowiązki, wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce muszą posiadać aktualny regulamin. Czasami lepiej jest zaś zdecydować się na takie bonusy, które na pierwszy rzut oka wyglądają na mniej atrakcyjne, ale są łatwiejsze właśnie w aspekcie wykonania obrotu. Unikaj ofert, które wiążą się ze stosunkowo wysokimi kursami, a także limitami czasowymi na wykonanie danego obrotu….

Jak można wpłacać albo wypłacać gotówkę od bukmachera?

W przypadku popularnych, legalnych firm bukmacherskich jak STS czy Fortuna bez kłopotu można nie tylko wpłacać, lecz także wypłacać pieniądze. W jaki sposób? Na samym początku chcielibyśmy zauważyć, że wszystko odbywa się całkowicie legalnie. Dodatkowo w 100% bezpiecznie, ponieważ stosowane są odpowiednie zabezpieczenia, by transakcje przebiegały wzorowo w tym konkretnym aspekcie.

Poza tym operacje finansowe, w obrębie legalnych bukmacherów internetowych, mogą być wykonywane na kilka rozmaitych sposobów. M.in. przy pomocy kont bankowych. Pamiętaj, że możesz wykorzystać konto (do wpłacania/wypłacania pieniędzy) bez obaw o konflikt z polskim prawem. Dodatkowo transakcje finansowe mogą być realizowane przy pomocy popularnych portfeli internetowych, kart kredytowych itp. Opcji w tym zakresie jest zatem naprawdę sporo…

Bukmacher

Polski bukmacher internetowy Betfan to nowy gracz wśród legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Betfan oferuje graczom bardzo wysoki bonus powitalny do 3000 PLN, oraz zakład bez ryzyka 100 PLN. Kod promocyjny na darmowy bonus to: BETONLINE
Back to top button