Jak zacząć wygrywać na zakładach bukmacherskich?

Dla nowicjuszy zarządzanie swoim czasem oraz zasobami zwykle nie jest priorytetem, ale warto zwrócić na to uwagę, bo czas to pieniądz, prawda? Dlatego dzisiaj pokażemy Ci, jak to zrobić w kilku prostych krokach – i częściej wygrywać na zakładach bukmacherskich!

Jak zacząć wygrywać na zakładach bukmacherskich?

Zacznij od planowania tego, ile chcesz wydać

Brzmi dość poważnie, prawda? Jednakże to jest ważne, zwłaszcza jeśli jesteś początkującym. Brak wiedzy o tym, jak zarządzać swoją kasą, to szybki sposób na stracenie pieniędzy. Grając na zakładach pamiętaj, że losowość ma duży wpływ na to, czy wygrasz, czy nie, więc musisz liczyć się z przegranymi.

Nigdy też nie graj pożyczonymi pieniędzmi! Najlepiej zacząć od odłożenia sobie niższej kwoty (100-200 zł) na start. Z biegiem czasu, gdy zdobędziesz doświadczenie, niezbędną wiedzę i pewność siebie, możesz walczyć o wyższe stawki. Dobrym pomysłem jest wcześniejsze wyćwiczenie siebie, aby opracować właściwą strategię i zyskać pewność siebie podczas grania.

Opracowanie strategii gry

Jeśli określiłeś kapitał i chcesz wiedzieć, jaką strategię obstawiania wybrać, nadszedł czas, aby zastanowić się, która strategia jest dla Ciebie najlepsza. Jeśli chcesz tylko przetestować określoną strategię, najpierw postaw mały zakład. Po ich przetestowaniu wybierz najbardziej opłacalną metodę i spróbuj jej użyć – oczywiście nie zawsze będziesz w stanie prześcignąć bukmachera, więc staraj się z czasem ją modyfikować. Naturalnie warto jest pamiętać o tym, że legalny bukmacher tak łatwo też ograć się nie da, z tego powodu też nie możesz liczyć z początku na to, że uda ci się wygrać z nim od razu. Dodatkowo warto jest pomyśleć o korzystaniu z bonusów bukmacherskich, ale z drugiej strony należy pamiętać, aby zawsze czytać regulaminy, w których zawarte są informacje o obrocie danym bonusem.

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Analiza bukmacherska

Pamiętaj, że twój cel na zakładach powinien być prosty, osiągalny, a co najważniejsze realistyczny. Wyznaczaj sobie cele, monitoruj je przez długi czas i modyfikuj w razie potrzeby. Niestety, aby osiągnąć swoje cele, w większości przypadków należy starać się unikać marnowania czasu na błahe rzeczy, dlatego też postaraj się skupić na swojej analizie bukmacherskiej jak najdokładniej.

Skoncentruj się tylko na tych aspektach, które są dla Ciebie korzystne i przybliżają Cię do Twoich celów. Jeśli nie jesteś zaznajomiony z zakładami sportowymi, to, jak wspomnieliśmy wcześniej, rozważ obstawianie za niskie stawki – może to pomóc ci zdobyć niezbędne doświadczenie, opracować opłacalną strategię gry. Tylko w ten sposób możesz zacząć regularnie wygrywać pieniądze u bukmachera.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Korzystaj z for bukmacherskich

Oczywiście możesz również skonsultować się z innymi graczami, wystarczy, że utworzysz konto na wybranym przez siebie forum. W rezultacie będziesz miał doświadczenie od prawdziwych graczy, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą z innymi graczami. Nie oznacza to jednak, że nie jest warto weryfikować tego co mówią, dlatego też warto jest czasami zadawać te same pytania na drugim forum, i porównać odpowiedzi. W ten sposób ominiesz potencjalne nieprawdziwe informacje, które mogłyby zaszkodzić twojej analizie bukmacherskiej.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Back to top button