Jak zarabiać u bukmacherów? – Poradnik na rok 2021

Naturalnie każdy wie, że ten rok nie był najlepszy, zarówno dla graczy, jak i dla bukmacherów, jednakże z racji tego, że jest już bliżej niż dalej – warto jest zapoznać się z tym, co oferują bukmacherzy na przyszły rok – dlatego dzisiaj przyjrzymy się, jak zarabiać na zakładach sportowych w przyszłym roku!

Jak zarabiać u bukmacherów? – Poradnik na rok 2021

Na co warto obstawiać?

Aby zarabiać na zakładach, niestety trzeba inwestować. Nie jesteś w stanie tego obejść, z racji tego że aby zdobyć doświadczenie, musisz po prostu postawić kilka do kilkunastu zakładów. Pamiętaj też, że nadal musisz płacić podatki. W końcu każdy gracz musi zapłacić podatek za każdy postawiony zakład, który zwykle wynosi 12% postawionego zakładu. Oczywiście, legalni bukmacherzy również oferują zakłady wolne od podatku, ale zwykle nie jest to normą, ale jest traktowane jako promocje bukmacherskie, z których tylko od czasu do czasu można skorzystać.

darmowy bonus bez depozytu w sts online
Legalny bukmacher STS – Kod promocyjny na bonus bez depozytu 29 PLN

Kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie to mnożnik, który pokazuje, ile pieniędzy możesz wygrać. Wielu graczy stara się grać po jak najwyższych, ale to bukmacher decyduje o kursach. Warto też wspomnieć, że mniej więcej dobry bonus bukmacherski może podwoić nasz bonus lub zwrócić zainwestowane środki na nasze konto bukmacherskie w przypadku niepowodzenia twojego zakładu – ale nie jest to oczywiście regułą, z racji tego że zwykle takie bonusy są objęte jakimiś restrykcjami.

Ustaw limit na wydatki

Wielu graczy przegrywa, ponieważ nie wiedzą, jak zarządzać swoimi pieniędzmi. Cóż, najlepiej od razu ustawić limit – dajmy na to 5% naszego miesięcznego dochodu, żebyśmy nie posunęli się za daleko i nie wydali za dużo pieniędzy. To najlepszy sposób na uniknięcie uzależnienia od zakładów bez zbyt dużej straty własnej. Co się stanie, jeśli stracisz wszystkie pieniądze w danym miesiącu? To proste – musisz poczekać do następnej wypłaty w przyszłym miesiącu, zanim będziesz mógł ponownie zacząć obstawiać zakłady bukmacherskie. Tylko w ten sposób będziesz mógł się bawić, jednocześnie nie martwiąc się o to, że wydasz na zakłady bukmacherskie zbyt wiele.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Korzystaj z wiedzy innych graczy

Otóż zapewne zastanawiasz się, w jaki sposób możesz zdobyć taką wiedzę, prawda? Na to są sposoby, ponieważ wystarczy, że zarejestrujesz się na dobrym forum bukmacherskim – tam na pewno znajdziesz odpowiednie informacje na temat nowych bonusów bukmacherskich, wiedzy na temat obstawiania zakładów, oraz wszystkiego, co będzie ci potrzebne w czasie obstawiania. Naturalnie powinieneś pamiętać jednak o tym, że nie wszystko złoto – co się świeci, dlatego też przed wykorzystaniem jakiejkolwiek porady, warto jest ją wrzucić w internet, oraz zweryfikować, czy aby na pewno ktoś się nie pomylił – bo w końcu jeśli przez to przegrasz, a nie będziesz zdawał sobie sprawy, że to akurat z tego powodu – to bardzo ciężko będzie ci zidentyfikować problem.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Back to top button