Metody które zwiększą twoją możliwość na ogranie bukmachera

Każdy chce poznać metody które pozwolą nam na wygrywanie z bukmacherem non stop, lecz niestety takowych nie ma. Jedynie jakie są to takie które zwiększą szansę na wygranie w zakładach. Dlatego w tym artykule chcemy je wam przedstawić i trochę wam o nich opowiedzieć. Zapraszamy!

system progresji na remisy
Metody które zwiększą twoją możliwość na ogranie bukmachera

Analizuj i wygrywaj

Nie od dzisiaj wiemy, że analiza we wszystkim się przydaje czy to w zakładach bukmacherskich czy w życiu ogólnym. Sporządzanie jej może być czasami czasochłonne, ale zapewniamy, że wraz z nią wasze wyniki u bukmacherów wzrosną znacząco. Powinniśmy to wziąć pod uwagę podczas zakładania się z bukmacherem. Wielu doświadczonych już graczy właśnie bez analizy nie podchodzi nawet do zakładów bo doskonale wiedzą, że jest ona niezbędna do tego aby wygrywać, a chyba każdy woli wygrywać niż przegrywać pieniądze. Aby taka analiza miała sens musimy wziąć pod wzgląd kilka znaczących czynników, między innymi takie jak samopoczucie zawodników, wypowiedzi podczas wywiadów i konferencji, ostatnie rozgrywki danej drużyny lub zawodnika, nawet pogodę podczas której będą rozgrywane wydarzenia sportowe. Wszystko to ma wpływ na przebieg wydarzenia, jak i na samopoczucie zawodników. Dodatkowo możemy także prześledzić fora bukmacherskie na których dowiemy się jeszcze więcej na temat danych zakładów. Należy o tym pamiętać podczas gdy będziemy obstawiać kolejne zakłady bukmacherskie.

typowanie meczów za darmo w sts
Obstawianie za darmo w STS – Kod promocyjny na bonus bez wpłaty własnej

Typując single możesz czuć się bezpieczniej

Grając na zakładach solo przy sporcie w którym może dojść do remisu mamy aż 33% szans na powodzenie zakładu, natomiast przy dyscyplinie sportowej gdzie są tylko dwa możliwe warianty (wygrana lub przegrana) nasze szanse wzrastają aż do 50%. Jest to wbrew pozorom bardzo duże prawdopodobieństwo na wygraną. Obstawiając grę na singlach mamy duże szansę na wygraną niż jeżeli obstawiając na zakłady akumulowane, oczywistym faktem, że mniej możemy zarobić na zakładach solo, lecz na pewno więcej możemy się nauczyć, a jak powszechnie wiadomo droga na szczyt nie prowadzi na skróty. Należy też pamiętać, że na zakładach czym większe są kursy tym mniejsze prawdopodobieństwo wygranej i to też trzeba wziąć pod wzgląd.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Wybór bukmachera ma znaczenie

Odpowiedni bukmacher jest podstawą i bez niej nie powinniśmy nawet myśleć o zakładach, dopóki nie znajdziemy bukmachera który nam odpowiada. Nie muszę chyba dodawać, że jedyne rozsądne źródło z którego powinniśmy korzystać jest to legalny bukmacher i bez niego nawet nie powinniśmy zaczynać jakichkolwiek zakładów. Chyba, że jesteśmy bogaci i nie zależy nam na pieniądzach, a chcemy zasilić państwowy budżet w tym przypadku jak najbardziej taka gra u nielegalnych bukmacherów ma sens. Lecz grając u takowych narażamy się także na inne niebezpieczeństwa, takie jak oszustwa ze strony nielegalnego buka, a także wyciek waszych danych w niepowołane ręce. Dlatego warto się zastanowić czy taka gra ma sens. Natomiast wracając do legalnych bukmacherów. Wybierając swojego bukmachera, powinniśmy zwrócić uwagę na takie czynniki jak bonusy bukmacherskie, promocje, a także kursy. Są one kluczowe do tego aby wygrywać z bukmacherem i zgarniać przy tym fajne sumy pieniędzy. Dodatkowo lista sportów jaką bukmacher oferuje jest tutaj istotna, ponieważ nie wszyscy bukmacherzy mają wszystkie sporty które są rozgrywane na świecie.

Back to top button