Najlepsi bukmacherzy w Polsce – w tych firmach warto stawiać kupony!

Najlepsi bukmacherzy w Polsce – w tych firmach warto stawiać kupony!

Fantastyczne jest to, że możesz mieć konta bukmacherskie tak naprawdę w rozmaitych… podmiotach hazardowych. Nie trzeba zatem koniecznie ograniczać się np. tylko do jednej firmy, a to spore ułatwienie. Dodatkowo dzięki temu możesz liczyć na wiele znakomitych promocji. Jacy są aktualnie topowi bukmacherzy w naszym kraju? Jeśli chcesz się o tym dowiedzieć, to warto przeczytać tekst, który dla Ciebie przygotowaliśmy.

Fortuna

W dzisiejszym tekście opiszemy w sumie trzy podmioty hazardowe. Najstarszym z nich jest Fortuna. Może nie każdy wie, aczkolwiek ta firma bukmacherska działa na terenie Polski już od 1996 roku. To szmat czasu. Fortuna posiada na szczęście nie tylko doświadczenie. Dodatkowo jest to podmiot hazardowy oferujący wysokie kursy. Jeśli chodzi o ofertę do typowania, to jest ona bardzo bogata. Co jeszcze się tutaj mocno liczy? Na pewno taka kwestia, że możesz liczyć na wiele promocji. Oferowany jest m.in. freebet bez depozytu. Pewnie teraz wielu naszych czytelników zastanawia się, jakie są kluczowe warunki w ramach tej promocji, prawda? Nie ma tutaj nic skomplikowanego. Należy bowiem założyć konto bukmacherskie i wpisać kod w czasie rejestracji. Dzięki temu zdobędziesz 2800 punktów, które można swobodnie wymienić na zakład w kwocie 20 PLN. Do Twojej dyspozycji jest także główny bonus. By z niego skorzystać, musisz mieć nie tylko własne konto bukmacherskie. Potem należy dokonać pierwszej wpłaty. Maksymalnie ta firma bukmacherska oferuje zaś zwrot do 600 PLN (jeśli premierowy kupon okaże się przegrany).

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Warto założyć konto w STS

Gdzie jeszcze opłaca się obstawiać? Jeśli chcesz uzyskiwać dobre wyniki w podmiotach hazardowych, to musisz mieć do tego odpowiednie warunki. Tym bardziej warto zdecydować się na porządne firmy bukmacherskie. Według wielu ekspertów, STS jest aktualnie na pierwszym miejscu. Interesują Cię zaś najlepsi bukmacherzy w Polsce? Jeśli tak, to szczególnie warto mieć tam konto online. Dzięki temu otworzysz sobie drogę do wysokich kursów, szerokiej oferty i licznych bonusów. Co aktualnie jest oferowane na dzień dobry? To promocja składająca się z trzech części. W sumie możesz zainkasować 1500 PLN. O co tutaj dokładnie chodzi? Na początku trzeba wpłacić pierwszy depozyt. Jak to zrobisz, to zainkasujesz 100% do 300 PLN. Potem możesz zdobyć 50% do 500 PLN oraz 50% do 700 PLN.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Nie zapominaj o Betfan

Betfan działa na pewno zdecydowanie krócej – w porównaniu do Fortuny i STS. Jest to jednak nowoczesna firma bukmacherska, która także legalnie oferuje swoje usługi. Betfan zapewnia m.in. świetne kursy. Oferta? Jest znakomita. Masz tam do obstawiania nie tylko liczne wydarzenia sportowe, lecz także rozrywkowe (pod kątem oferowanych opcji Betfan jest zdecydowanie najlepszy na rynku). To nie wszystko. Warto zaznaczyć, że ta firma bukmacherska gwarantuje nowym Klientom świetne warunki na start. Jakie bonusy na dzień dobry można zatem zainkasować? Chodzi m.in. o cashback do 600 PLN. Poza tym możesz otrzymać zakład bez ryzyka (70 PLN), czy zdublowanie drugiej wpłaty (do 1000 PLN).

Back to top button