Najlepsze bonusy bukmacherskie 2021

Każdy gracz stara się znaleźć jak najnowsze bonusy bukmacherskie, ale niewiele serwisów tak naprawdę potrafi zebrać je wszystkie do kupy. Dlatego też my przedstawimy ci najnowsze i najlepsze bonusy bukmacherskie, jakie możesz dostać u naszych bukmacherów!

Najlepsze bonusy bukmacherskie 2021

Bonusy od Fortuna

Bukmacher Fortuna oferuje naprawdę ciekawe promocje powitalne dla nowych graczy – wśród nich jest zakład za 200 zł bez ryzyka, premia za depozyt 2000 zł, oraz darmowy zakład 20 zł. Warunki obrotu bonusem są bardzo atrakcyjne – w pierwszym i trzecim przypadku, musisz tylko raz obrócić sumą, w drugim przypadku obrót jest czterokrotnością minimalnego kursu 1,60. Naturalnie to nie jest jedyna promocja, jaką oferuje Fortuna, ponieważ ten legalny bukmacher oferuje również ofertę ,,przyprowadź kumpla” – która da ci 100zł na zakłady za rejestrację twojego znajomego.

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

STS

Chyba każdy zdaje sobie sprawę z tego, że STS jest najpopularniejszych buków w naszym kraju. W przypadku STS maksymalny bonus od depozytu to 1200 złotych. Bonus należy obrócić trzykrotnie z kursem minimalnym 1,91. Dodatkowo w STS możesz postawić 25 zł za darmo, bez depozytu, a dodatkowo do 235 zł za darmo. Bukmacher STS oferuje również kilka promocji, w których można zbierać różnego rodzaju bonusy, a także nowe bonusy na E-sport, BetGames i inne wirtualne sporty.

Betclic

Firma bukmacherska Betclic oferuje zakład w wysokości 550 zł bez ryzyka na start. Oznacza to mniej więcej, że jeśli Twój pierwszy zakład wygra, to otrzymasz wszystkie pieniądze na swoje konto. Z drugiej strony, jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot pieniędzy. Pamiętaj jednak, że aby wypłacić środki, musisz najpierw obrócić bonus 6 razy z kursem co najmniej 2,0. Naturalnie to oznacza mniej więcej tyle, że bardzo ciężko jest ten bonus wypłacić, ale z drugiej strony nikt nie oferuje tak dużej sumy na start.

Forbet

Bukmacher ten uzyskał licencję na oferowanie zakładów w 2016 roku i od tego czasu Forbet działa na naszym rynku. Ostatnią promocją, jaką można było uzyskać od Forbet był ten za dwie pierwsze wpłaty. Mówimy tutaj o 2200 zł od depozytu. Aby dostać na swoje konto środki z tej promocji bukmacherskiej musisz obrócić depozyt po kursie 2,0, na co najmniej trzech wydarzeniach. Naturalnie to nie jedyna promocja, jaką oferuje ForBet, ponieważ ze specjalnym kodem promocyjnym (dostępnym już na starcie) – możesz otrzymać nawet 200zł cashbacku, dodatkowo Freebet VIP wynoszący 100zł. Jednakże warto jest pamiętać, że jest to promocja ograniczona czasowo, dlatego też musisz się śpieszyć, aby z niej skorzystać!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

LvBet

W przypadku Lvbet możesz otrzymać darmowy zakład 20zł, plus bonus 2000zł od pierwszego depozytu – dodatkowe 1333zł możesz odebrać po wypełnieniu wszystkich warunków promocji. Pamiętaj jedynie o tym, że wykorzystanie tych bonusów może się jedynie odbyć przy zakładach kombi z minimum 3 zdarzeń, dodatkowo kurs minimalny musi wynosić 2.50.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Back to top button