Najlepsze bonusy na start – w której firmie warto założyć konto?

Najlepsze bonusy na start – w której firmie warto założyć konto?

Czy warto zakładać internetowe konta bukmacherskie? Obecnie obstawiasz w punktach stacjonarnych, aczkolwiek myślisz nad poważnymi zmianami? Aktualnie dużo osób wybiera właśnie typowanie w sieci. Ze względu na czas, pieniądze i rozmaite możliwości. Także te na płaszczyźnie promocyjnej. Gdzie obecnie najbardziej opłaca się zakładać internetowe konta bukmacherskie? Postanowiliśmy to dokładnie dla Ciebie sprawdzić.

Czy warto mieć konto w STS?

Dobra selekcja to tak naprawdę tutaj podstawa. A wiele osób niestety o tym aspekcie zapomina. Nie da się ukryć, że STS to w tym momencie najlepsza firma bukmacherska w Polsce. I nie zapowiada się na roszady. Wszak ten podmiot hazardowy jest dość wyraźnie przed innymi. Chociażby pod kątem popularności itp. Pytanie jest zatem tak naprawdę retoryczne. Mało kto nie ma bowiem konta bukmacherskiego w tym właśnie podmiocie hazardowym. Firma bukmacherska STS działa oczywiście legalnie. Poza tym zapewnia świetne bonusy. A to solidny argument, by założyć konto, prawda? W czasie rejestracji online należy wpisać kod promocyjny STS (STS100). Zazwyczaj pojawia się on automatycznie, ale warto dla pewności przypilnować tej sprawy. Co jeszcze ma tutaj znaczenie? Jeśli Twój zakład okaże się nietrafiony, to możesz otrzymać 100 PLN zwrotu. Z kolei obecnie główna promocja STS to bonus 1500 PLN. Po trzech kolejnych depozytach możesz uzyskać 100% do 300 PLN, 50% do 500 PLN oraz 50% do 700 PLN…

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Dlaczego Fortuna jest tak popularna?

Z wielu względów. W końcu ta firma bukmacherska może pochwalić się rozmaitymi walorami. Fortuna działa, rzecz jasna, legalnie. Jest także hojna w swoich codziennych poczynaniach. Możesz bowiem zainkasować wiele promocji. Konieczna jest na pewno tutaj eFortuna rejestracja z bonusem. Jeśli założysz konto, a potem wpiszesz stosowny kod promocyjny, to zdobędziesz 20 PLN. W formie zakładu bez ryzyka. To jednak na pewno nie koniec atrakcji. Wszak ta nowoczesna firma bukmacherska oferuje również zwrot w przypadku pierwszego przegranego kuponu (do 600 PLN). Co jeszcze ma spore znaczenie? Możesz również uzyskać pieniądze za drugi depozyt. Aby tak się jednak stało, trzeba wpłacić pieniądze i spełnić warunki promocji. Maksymalny bonus to nawet 2100 PLN. Nie da się zatem ukryć, że oferta podmiotu hazardowego Fortuna jest hojna i zarazem uniwersalna.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Jakie bonusy przygotował na start Betclic?

Betclic też działa legalnie. Ta firma bukmacherska miała co prawda epizod, że przed wprowadzeniem kluczowych zmian w Ustawie Hazardowej (chodzi o moment z lipca 2017 roku) nie odprowadzała podatków. Potem zaś Betclic wycofał się z naszego rynku. Na szczęście nie na długo. Teraz ta firma bukmacherska spełnia wszelkie przepisy. Co konkretnie można uzyskać na start? Np. zwrot za pierwszy przegrany kupon. I to aż do 200 PLN (minus podatek). Jeśli zatem zagrasz i Ci się nie poszczęści, to możesz liczyć na odpowiednie zabezpieczenie swoich interesów… Warto o tym pamiętać, bo wybór tego buka także jest dobry.

Back to top button