Polski legalny bukmacher Betfan – bonusy, oferta, opinie

Betfan to firma bukmacherska, która na polskim rynku zakładów wzajemnych pojawiła się niedawno, bo w 2018 roku. Licencję od Ministerstwa Finansów otrzymała ona 29 października 2018 roku. Swoje usługi dla internautów Betfan zaczął świadczyć parę miesięcy później, bo od kwietnia 2019. W poniższym artykule przedstawiamy Państwu pakiet informacji na temat bukmachera Betfan – jego oferty oraz opinie na ten temat. Czy Betfan to bukmacher, który może być w czołówce najlepszych zakładów online w Polsce?

bukmacher betfan bonus opinie oferta
Polski legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny, bonus, opinie i oferta

Strona internetowa bukmachera Betfan – jak się prezentuje?

Witryna internetowa bukmachera Betfan została stworzona przez profesjonalistów – to widać na pierwszy rzut oka. Warto wiedzieć, że Betfan jest polską firmą bukmacherską, która posiada wyłącznie polski kapitał. Na ten moment świadczy ona swoje usługi wyłącznie za pośrednictwem internetu. W tej chwili nie jest jeszcze wiadome, czy firma będzie również świadczyła swoje usługi w punktach stacjonarnych. Eksperci wskazują jednak, że biorąc pod uwagę uwarunkowania polskiego rynku zakładów bukmacherskich, pojawienie się punktów stacjonarnych Betfan jest bardzo prawdopodobne. 

Strona internetowa bukmachera Betfan znajduje się pod adresem www.betfan.pl. Widać, że pracowało nad nią grono specjalistów znających się na swoim fachu. Dominującymi barwami w witrynie jest żółć oraz zieleń. Każda zakładka posiada jednak trochę inną gamę kolorów. Na stronie głównej ulokowany jest oczywiście wzorem pozostałych bukmacherów baner, w którym zawarte są najważniejsze informacje odnośnie promocji organizowanych przez Betfan.

bukmacher betfan bonus kod promocyjny
Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus

Po lewej stronie ulokowany jest gotowy kupon bukmacherski, który można wysłać w dowolnie wybranym momencie – zarówno w dzień, jak i w nocy. Każdy gracz z pewnością znajdzie również informacje odnośnie zakładów na żywo, promocji, obsługi klienta bądź metod płatności. Przejrzystość oraz dobra oprawa graficzna to atuty, które sprawiają, że strona internetowa bukmachera Betfan stoi na naprawdę wysokim poziomie. 

Oferta zakładów bukmachera Betfan

Polski bukmacher Betfan mimo tego, iż jest nowym graczem na polskim rynku zakładów wzajemnych, przygotował naprawdę interesującą ofertę zakładów. Możemy wybierać spośród trzydziestu dyscyplin sportowych do obstawiania. Wśród nich znajduje się oczywiście tenis, piłka nożna, koszykówka, siatkówka, hokej, piłka ręczna, futbol, rugby, żużel, kolarstwo.

Istotną kwestią, która mocno rzuca się w oczy, jest fakt, że bukmacher proponuje swoim graczom wiele rzeczy, których nie mają w swojej ofercie inni bukmacherzy. Mowa tutaj o zakładach związanych z szeroko rozumianą rozrywką. Są tutaj zakłady na wybory prezydenckie, programy rozrywkowe typu Taniec z gwiazdami. Łączna ilość zakładów tego typu wynosi aż 200, zatem ten segment pełni dla Betfan naprawdę istotną rolę. 

Mowa tutaj o zakładach związanych z szeroko rozumianą rozrywką. Są tutaj zakłady na wybory prezydenckie, programy rozrywkowe typu Taniec z gwiazdami. Łączna ilość zakładów tego typu wynosi aż 200, zatem ten segment pełni dla Betfan naprawdę istotną rolę. 

bukmacher betclic legalnie w polsce
Polski bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus cashback

Wśród zakładów na rozrywkę Betfan wyróżnia kilka kategorii. Są one następujące:

  • Sportowe (transfery, piłkarze, crossfit, prezes PZPN),
  • związane z show-biznesem – (małżeństwo Majdanów, Gra o Tron, James Bond, Meghan i Harry, samochód roku),
  • ekonomia (np. kursy walut),
  • medialne – (Big Brother, Eurowizja, Agent Gwiazdy, Taniec z Gwiazdami, Rolnik szuka żony),
  • pogoda (temperatury, opady deszczu, śniegu),
  • polityka (wyniki wyborów w Polsce, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii).

Widać, że dla Betfana ważni są zarówno fani obstawiania zakładów związanych ze sportem, ale także ci, którzy lubią wysyłać kupony z zupełnie innych dziedzin życia. Liczba dyscyplin jest naprawdę mocno zróżnicowana. 

Zakłady na e-sport w Betfan

W Betfan bardzo mocna jest również oferta zakładów e-sportowych. Można obstawiać zakłady na tytuły takie jak StarCraft, Rocket League, King of Glory, League of Legends, Overwatch czy Dot. U tego bukmachera są kursy na praktycznie wszystkie najważniejsze wydarzenia ze świata sportów elektronicznych. Jedyną kwestią, nad którą firma Betfan mogłaby popracować, jest stosunkowo mała ilość rynków zdarzeń. Miejmy nadzieję, że już wkrótce ulegnie to zmianie. 

Czy w Betfan są sporty wirtualne?

Niestety, na ten moment sporty wirtualne w Betfan są niedostępne. Jeśli tylko się to zmieni, poinformujemy o tym naszych czytelników w osobnych artykule. Kwestią czasu zapewne jest dodanie tej oferty, gdyż sporty wirtualne cieszą się w Polsce sporym zainteresowaniem. 

Promocje u bukmachera Betfan

Każdy nowy bukmacher na polskim rynku zakładów wzajemnych musi przygotować taką ofertę, która skusi jak największą liczbę graczy. W polskich warunkach, gdzie istnieje już duża liczba bukmacherów, nie jest to takie łatwe. Dlatego dla nowych bukmacherów jak Betfan priorytetem było stworzenie takiej oferty promocyjnej, która będzie atrakcyjna dla graczy.

Jak przeprowadził to Betfan? Każdy nowy gracz w Betfan może liczyć na uzyskanie naprawdę ciekawego pakietu powitalnego składającego się z aż trzech bonusów od depozytu. Jeśli spełnimy warunki, możemy otrzymać łącznie nawet 3000 złotych. Będzie to 1500 złotych za pierwszą wpłatę, 1000 złotych za drugą oraz 500 złotych za trzecią. 

To nie wszystko, gracz który wpisze kod promocyjny „BETFAN” podczas rejestracji konta na www.betfan.pl będzie miał dodatkowy bonus w postaci zakładu bez ryzyka do kwoty 100 PLN. Innymi słowy jeśli pierwszy zakład zostanie przegrany to Betfan zwraca do 100 PLN przegranej stawki.

Czy powstanie aplikacja mobilna Betfan?

Wiele osób zastanawia się, czy powstanie aplikacja mobilna bukmachera Betfan. Okazuje się, że zgodnie z planami firmy, ma ona powstać już bardzo niedługo. Będzie ona dostępna na smartfonach opartych na systemach Android oraz iOS. Będzie ona oferowała funkcje takie jak live streaming, match tracker oraz powiadomienia push.

Oczywiście dzisiaj żaden bukmacher nie może funkcjonować bez aplikacji mobilnej, gdyż z miejsca stałby się niszowy, żeby nie powiedzieć przestarzały. Włodarze Betfan doskonale zdają siebie z tego sprawę dlatego aplikacja mobilna Betfan to kwestia kilku tygodni.

Bukmacher

Polski bukmacher internetowy Betfan to nowy gracz wśród legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Betfan oferuje graczom bardzo wysoki bonus powitalny do 3000 PLN, oraz zakład bez ryzyka 100 PLN. Kod promocyjny na darmowy bonus to: BETONLINE
Back to top button