Progresja na remisy – jakie drużyny wybierać?

Bardzo dużo typerów wybiera, z wielu dostępnych możliwości, właśnie ten wariant gry. Co warto wiedzieć o progresji na remisy? Czy jest to skuteczny system bukmacherski? Czym zaś trzeba kierować się wybierając do niego konkretne drużyny?

system progresji na remisy
Skuteczny system bukmacherski – progresja na remisy?

Czym cechuje się system bukmacherski progresji na remisy?

Od razu trzeba wyjaśnić, że tak naprawdę nie ma jednego systemu gry, który za każdym razem dawałby wygrane. Gdyby tak było, to cały świat zakładów bukmacherskich już dawno przestałby istnieć. Chodzi generalnie o to, by znaleźć takie systemy gry, które dają duże prawdopodobieństwo odniesienia wygranej. I w tym przypadku progresja na remisy spisuje się bardzo dobrze.

Ogólnie ten system polega na tym, by wybrać jedną drużynę i grać po prostu konsekwentnie na jej remisy (w rozgrywkach ligowych). Każdy musi na starcie ustalić też poziom początkowy, jeśli chodzi o stawkę. Warto tak to sobie wszystko obliczyć, żeby starczyło Ci gotówki nawet na kilkanaście poziomów. Chodzi bowiem o to, że przy braku remisu np. w pierwszej kolejce musisz zagrać za dwukrotność poprzedniej stawki (w drugiej kolejce). Załóżmy, że rozpocząłeś od 1 PLN. Wtedy w drugiej serii gier musisz zagrać za 2 PLN. Jeśli wygrasz, to będziesz na plusie. Kursy na remis oscylują bowiem w granicach (minimum) 3.00. Jeśli uda Ci się wytypować podział oczek, to będziesz miał 5.28 PLN (2*3.00*0.88 – podatek). Po odjęciu stawki z pierwszego oraz drugiego poziomu i tak wyjdziesz na swoje.

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS!

Kod promocyjny: BETONLINE

Trzeba jednak liczyć się z tym, że tego podziału oczek może nie być przez kilka poziomów. Dlatego tak ważne jest to, by początkowa stawka nie była zbyt wysoka. Lepiej mieć więcej gotówki na większą liczbę poziomów. Dzięki temu odpowiednio zabezpieczysz bowiem stan swojego konta. Przeważnie progresja na remisy jest efektywna. Może nie przynosi wielkich wygranych, ale są osoby zadowolone z profitów. Szczególnie, kiedy trafią remis na nieco dalszym etapie. Oczywiście, można też stracić cały kapitał. To dzieje się rzadko – ważne jest jednak to, by zdecydować się na odpowiednią drużynę.

Jakie ligi będą odpowiednie do progresji na remisy?

Na pewno warto obstawiać mecze na takie kluby, które grają w odpowiednich rozgrywkach. Warto wybierać zatem ligi, gdzie tych remisów jest ogólnie stosunkowo sporo. Nie brakuje ich np. w drugiej lidze francuskiej. Obecnie dostęp do takich właśnie statystyk jest prosty. Bardzo ważne jest to, by wszystko dokładnie przeanalizować. Progresja na remisy może Ci przynosić regularne zyski. Po zakończeniu jednej gry (kiedy dana ekipa zremisuje) można wybrać inny klub i znowu zainkasować trochę grosza. W tym systemie istotne jest jednak to, by postawić na starannie wybrany zespół. W danej lidze – statystycznie rzecz ujmując – nie brakuje podziałów oczek? To dobry znak.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Na co jeszcze warto zwracać swoją uwagę? Na ogólną liczbę bramek. Im tych goli jest mniej, tym więcej jest remisów. To bardzo prosta i coraz częściej dostrzegalna, przez graczy o nawet małym stopniu zaawansowania, zależność. Jeśli jest mało trafień, to często można liczyć na takie rezultaty, jak np. 0:0 albo 1:1.

Na jakie drużyny się zdecydować w tym systemie?

Wybór odpowiednich rozgrywek to tylko jeden z niezbędnych etapów selekcji. Ważne jest to, by dokładnie wziąć pod lupę konkretne kluby. Rekomendujemy, by zwrócić uwagę na poprzednie sezony. Jeśli dana ekipa miała stosunkowo sporo remisów w tych kampaniach, to jest duża szansa, że teraz będzie dokładnie tak samo. Dobrze byłoby wybrać również kluby (z tej grupy), które np. w danym sezonie już od kilku kolejek nie zanotowały remisu. Wtedy jest bowiem małe ryzyko porażki. Zakładając, że będziesz mieć kapitał nawet na kilka, kilkanaście poziomów.

bukmacher betfan bonus kod promocyjny
Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus

Najlepiej decydować się na drużyny, które stosunkowo mało strzelają i relatywnie mało tracą. Wspominaliśmy już o tym powyżej. Jeśli jest mało goli, to ogólnie wzrasta szansa na podział oczek w danej konfrontacji. Warto wybierać również ekipy ze środka stawki. Takie statystycznie mają bowiem relatywnie dużo remisów. Pamiętaj, by nie wybierać sobie konkretnych spotkań. W progresji na remisy chodzi bowiem o to, by grać mecz za meczem danej ekipy – aż do momentu podziału oczek.

Jakich ekip zaś unikać?

W tym systemie nie powinno się wybierać drużyn z samej czołówki. Oczywiście, nawet największym zdarzają się wpadki. Czasami hegemon w danej lidze przegrywa lub na przykład remisuje. W tym systemie chodzi jednak o to, by w jak największym stopniu zabezpieczyć swoje interesy. Często jest zaś tak, że najlepsze drużyny w danych rozgrywkach mają serię wielu spotkań bez ani jednego remisu (ponieważ zazwyczaj wygrywają).

Nie powinno się też typować drużyn z samego dołu tabeli. Takie ekipy z kolei często przegrywają. Jeśli trafisz na kiepską serię, to możesz zaś stracić wszystkie pieniądze. Naszym zdaniem, nie warto wybierać beniaminków, ponieważ trudno ocenić, jak ten klub będzie radził sobie na wyższym szczeblu rozgrywkowym. Pamiętaj, że odpowiednia selekcja drużyny ma tutaj kolosalne znaczenie. Jeśli starannie wybierzesz konkretny klub, to ten system powinien przynosić Ci systematyczne wygrane.  

Bukmacher

Polski bukmacher internetowy Betfan to nowy gracz wśród legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Betfan oferuje graczom bardzo wysoki bonus powitalny do 3000 PLN, oraz zakład bez ryzyka 100 PLN. Kod promocyjny na darmowy bonus to: BETONLINE
Back to top button