PZbuk oferta zakładów, bonusy, opinie graczy 2020

Zakłady bukmacherskie online PZBuk to jeden z najmłodszych bukmacherów na rynku legalnych firm w Polsce. Spółka Polskie zakłady bukmacherskie – bo tak brzmi pełna nazwa firmy, rozpoczęła świadczenie usług w połowie roku 2018. Jak obecnie wygląda sytuacja tego bukmachera i co można powiedzieć o jego ofercie zakładów internetowych?

polski bukmacher pzbuk
Zakłady bukmacherskie PZbuk – Oferta zakładów, bonusy, opinie 2020

Informacje ogólne o bukmacherze PZbuk

PZBuk należy do spółki Cherry Online Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Jest to polski oddział znanej na świecie marki Co-Gaming Limited, która swego czasu była odpowiedzialna m.in. za kasyna ComeOn! i Kasyno.pl. Po wejściu ustawy hazardowej została ona jednak zmuszona do wycofania się z naszego kraju. Polski rynek jest o tyle dobry, że włodarze spółki zdecydowali się na niego powrócić i rozpocząć działalność bukmacherską.

Z powodu tego, ze Co-Gaming Limited prowadzi obecnie z sukcesami kilka różnych kasyn, nie powinniśmy się obawiać o wypłacalność firmy. Światowy potentat w tej branży jest gwarancją na to, że wszystko powinno działać dobrze. No właśnie powinno. Niestety, ale w rzeczywistości nie jest już tak słodko. Co może być tego przyczyną?

Strona internetowa bukmachera PZBuk

Zakładamy, że to właśnie tutaj jest pies pogrzebany. Przyczyna niezbyt dużej popularności bukmachera PZBuk to prawdopodobnie zasług niezbyt atrakcyjnej strony internetowej, która mieści się pod adresem www.pzbuk.pl. Bukmacher stylizuje się mocno na czasy PRL-u, próbując sprawić wrażenie na patriotach, o czym może świadczyć biało-czerwona kolorystyka. Nie byłoby w tym oczywiście nic złego, jednakże zawsze jest jakieś „ale”. Strona PZBuk jest po prostu nijaka i wykonana jak na standardy sprzed kilkunastu lat przystało. Obecny internauta przyzwyczajony jest do czegoś innego i dlatego też ta wątpliwa estetyka może naprawdę źle się kojarzyć. 

darmowy bonus bez depozytu w sts online
Legalny bukmacher STS – Kod promocyjny na bonus bez depozytu 29 PLN

Na szczęście aplikacja mobilna trzyma poziom. Niestety, ale żeby z niej skorzystać musimy być właścicielami telefonu lub tabletu z systemem Android, gdyż PZBuk nie wprowadził jeszcze wersji dla systemów iOS od Apple. Samo wykonanie aplikacji jest na szczęście bardzo dobre i nie można o niej powiedzieć złego. Jeśli chcemy z niej skorzystać, musimy przejść na stronę PZBuk, kliknąć odpowiednią zakładkę, a następnie pobrać plik na swój telefon. Nie jest to oczywiście wina bukmachera, ale firmy Google, która zakazuje wszelakich aplikacji promujących hazard w swoim sklepie.

Kontakt do bukmachera PZBuk

W jaki sposób można skontaktować się z PZBuk? Istnieją trzy sposoby. Pierwszy z nich to czat online, który będzie najlepszym rozwiązaniem, gdy potrzebujemy uzyskać szybkiej informacji. Czat działa płynnie i sprawnie, a co najlepsze bardzo szybko można połączyć się z konsultantem. Nawet w najbardziej obłożonych godzinach wieczornych nie było potrzeby czekania dłużej niż kilka minut na odpowiedź.

Drugim ze sposobów jest skorzystanie z tradycyjnego maila. Technika ta przydaje się jednak tylko w godzinach nocnych, kiedy czat jest niedostępny. Oczywiście odpowiedź od pracownika otrzymamy dopiero w godzinach pracy, toteż jedyny sens pisania maila jest taki, by nie zapomnieć do rana o całej sprawie.

Trzecim i ostatnim sposobem jest po prostu przeczytanie działu FAQ na stronie. Zdajemy sobie sprawę, że nie jest to kontakt w prostym tego słowa rozumieniu, ale znajduje się tam wystarczająco wiele informacji, by poradzić sobie z najbardziej typowymi problemami. Do działu FAQ warto zaglądać na samym początku, by nie męczyć pracowników pytaniami, na które odpowiedzi zostały już podane.

Szybka i prosta rejestracja w PZBuk

Rejestracja w PZBuk jest prosta i bardzo szybka. Niedawno firma wprowadziła możliwość założenia konta bez dowodu, co oznacza, że już po kilku minutach od wypełnienia formularza możemy obstawiać. Weryfikacja tożsamości jest jednak niezbędna, jeśli będziemy chcieli dokonać wypłaty zgromadzonych na koncie środków. W tym celu musimy przesłać do bukmachera skan dokumentu tożsamości, a także wyciąg z konta bankowego, gdyż bez tego bukmacher nie wypłaci nam pieniędzy.

Weryfikacji konta PZbuk warto dokonać jak najszybciej, by w momencie, gdy będziemy potrzebować szybkich pieniędzy, nie stanąć przed problemem, jakim będzie oczekiwanie na sprawdzenie naszych danych, gdyż czasami może to zająć nawet kilkanaście godzin.

Promocje i darmowe bonusy w PZBuk

Przyjrzyjmy się temu, co najważniejsze dla większości graczy. Obecnie bukmacher PZBuk oferuje nowym klientom bonus w postaci podwojenia pierwszego depozytu, do kwoty 500 złotych. Nie jest to nic specjalnego i niemalże każdy polski legalny bukmacher jak Milenium czy Betclic proponuje nam dużo lepsze warunki. Nie da się jednak ukryć, że i tak jest to dużo lepsze rozwiązanie niż w momencie startu, gdy otrzymywaliśmy od bukmachera tylko i wyłącznie freebet o wartości 50 złotych. 

Minimalna kwota wpłaty, która uprawnia nas do zdobycia bonusu to 100 złotych. Jest to wyjątkowo dużo, co może dziwić. Czyżby bukmacher Milenium szanował tylko tych graczy, którzy są przy kasie? 
Zanim skorzystamy z promocji, musimy uprzednio zweryfikować nasz numer telefonu. 

Warunki obrotu tego bonusu nie zachwycają i są naprawdę mocno wygórowane. Przed wypłatą pieniędzy musimy je obrócić pięciokrotnie (liczy się suma wpłaty i bonusu, więc maksymalnie będziemy musieli obrócić kwotą aż 5000 złotych) na kuponach wielokrotnych, o minimalnym kursie 2.00. Na wykonanie obrotu mamy 60 dni. 

PZbuk oferuje również promocje dla stałych graczy. Mają oni możliwość skorzystania z takich opcji, jak:

  • Kombodoładowanie – Obstawienie kuponu z większą ilością spotkań ma nam zapewnić większe wygrane. Już dwa mecze na kuponie dają nam wygraną o 1% większą. Maksymalny bonus w postaci zwiększenia wygranej o 15% otrzymamy, stawiając 11 i więcej spotkań. Wygrane nie podlegają warunkom obrotu. Niestety, liczba lig i spotkań, które wliczają się do tej promocji, jest mocno ograniczona.
  • Sklep gracza – Każda aktywność na stronie daje nam punkty, które możemy następnie wykorzystać do zakupu nagród rzeczowych, freebetów, a także biletów na mecze. 
  • Komborakieta – Promocja ta jest bardzo podobna do kombodoładowania, ale uwzględnia tylko mecze tenisowe. Wygrane nie podlegają warunkom obrotu. Maksymalny bonus, który możemy otrzymać, wynosi 30%. Żeby go otrzymać, musimy postawić przynajmniej 11 spotkań. Dwa typy tenisowe na kuponie to wygrana większa o 2%.
  • Happy Hour – specjalny rodzaj promocji, który pojawia się na stronie okazyjnie. W jego ramach możemy odebrać dodatkowy 20% bonus od depozytu, do kwoty 1000 złotych.

Jak widać, promocje PZBuk są naprawdę słabe. Nie wiemy, jak bukmacher ten chce przyciągnąć do siebie klientów i radzimy poprawić warunki bonusów i dodać kilka nowych, bo jak na razie to wieje nudą. 

Oferta zakładów bukmacherskich PZBuk

Jest to chyba jedyny element, do którego tak naprawdę nie ma się czego przyczepić. Oferta zakładów jest solidna i obejmuje naprawdę wiele dyscyplin sportowych, lig i poszczególnych spotkań. Zakłady live również stoją na przyzwoitym poziomie, choć brak tu transmisji na żywo. 

Minusem są tu natomiast kursy bukmacherskie, które nie należą do najlepszych. W tej kategorii PZBuk plasuje się gdzieś w połowie stawki, wyższe kursy mają Milenium, Betclic Polska czy nawet STS.

PZBuk to bukmacher, który ma potencjał, ale jak na razie zdecydowanie nie docenił swojej konkurencji. Zupełnie nic nie zasługuje tu na wyróżnienie, więc w chwili obecnej lepiej będzie unikać tego bukmachera. 

Bukmacher

Polski bukmacher internetowy Betfan to nowy gracz wśród legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Betfan oferuje graczom bardzo wysoki bonus powitalny do 3000 PLN, oraz zakład bez ryzyka 100 PLN. Kod promocyjny na darmowy bonus to: BETONLINE
Back to top button