Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce 2020

Wybór odpowiedniego bukmachera nie jest taki prosty jak by mogło się wydawać. Na rynku działa kilkanaście różnych zakładów sportowych, zarówno tych lepszych, jak i gorszych. Jak nie zwariować w natłoku informacji i wybrać odpowiedniego bukmachera? Najlepiej skorzystać z poniższego rankingu legalnych bukmacherów online w Polsce 2020 roku.

ranking bukmacherów w polsce 2020
Jaki bukmacher w Polsce jest najlepszy? Ranking bukmacherów online

Ranking bukmacherów – kryterium wyboru

Ustalenie rankingu bukmacherów w Polsce nie jest łatwym zadaniem. Trzeba przeanalizować naprawdę sporą ilość zmiennych i ułożyć je według tego, jak bardzo są istotne. Należy także zastanowić się, czy to, co ważne dla autora rankingu jest tak samo istotne dla innych użytkowników. Poniższy ranking został stworzony na podstawie następujących kryteriów (ułożonych od najważniejszego do najmniej istotnego):

  • Marża i kursy bukmacherskie – Mimo że marża bukmachera nie rzuca się w oczy, a w natłoku zdarzeń ciężko zorientować się, czy kursy u danego bukmachera są wysokie, czy też raczej niskie to jest to najbardziej istotny czynnik dla każdego typera. Dlaczego? Im większe kursy, tym większe wygrane. Jeśli ktoś chce korzystać z bukmachera przez dłuższy czas, to promocje na start nie są dla niego aż tak istotne, jak właśnie kursy.
  • Bonusy na start i promocje dla stałych klientów – Nowi użytkownicy również powinni mieć coś dla siebie. To właśnie dla nich promocje zostały umieszczone tak wysoko w kryterium istotności w rankingu. Nie da się ukryć, że to właśnie na ich podstawie zazwyczaj wybiera się to, u którego bukmachera się zarejestrować. Ważnym czynnikiem oceny były także promocje dla stałych graczy. Niektórzy bukmacherzy robią bardzo dużo, by zachować przy sobie stałych klientów, podczas gdy inni… no cóż.
bukmacher betfan bonus kod promocyjny
Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus
  • Wygoda korzystania ze strony internetowej i aplikacji mobilnej – Co z tego, jeśli bukmacher jest zdecydowanie najlepszy, ale obstawianie jest męką? Tak się nie da grać, dlatego też w naszym rankingu przyjrzeliśmy się nieco bliżej stronom internetowym bukmacherów, a także dostarczanym przez nich aplikacjom mobilnym.
  • Oferta – Oferta bukmachera to wszystkie dyscypliny, które oferuje, ilość rynków na poszczególne mecze i jakość oferty live. Dlaczego punkt ten znajduje się tak nisko? Większość firm bukmacherskich oferuje nam praktycznie to samo, dlatego też punkt ten ma wpływ tylko wtedy, gdy oferta jest nad wyraz interesująca, bądź też tragicznie słaba.
  • Rejestracja konta – Obecnie standardem stała się rejestracja konta bez potrzeby natychmiastowego wysyłania skanu dowodu. Z tego też powodu bukmacherzy, którzy w dalszym ciągu nie oferują tej funkcjonalności – dostają minus.
  • Możliwości wpłaty i wypłaty – Wiekszość bukmacherów oferuje nam standardowe sposoby na wpłacanie i wypłacanie pieniędzy. Istotne są tu głównie karty bankowe oraz przelewy z konta. Nie jest to punkt, któremu przyglądamy się jakoś bardzo, ale jeśli bukmacher oferuje wiele nadzwyczajnych możliwości – zostało to zanotowane.
  • Dodatkowe funkcjonalności – Wpłacanie i obstawianie to niejedyne funkcje dobrego bukmachera. Dobrze, jeśli strona udostępnia swoim użytkownikom statystyki dotyczące obstawianych meczów i inne przydatne funkcje.

Pora na ranking bukmacherów online w Polsce 2020 roku. Wyniki jednych mogą zaskoczyć, innych wręcz przeciwnie. Jaki bukmacher jest najlepszy? Zaraz się o tym przekonamy.

1 miejsce – Bukmacher Fortuna

Pierwsze miejsce raczej nikogo nie zdziwi. Fortuna od lata plasuje się na tej właśnie pozycji niemalże w każdym rankingu, w którym występuje. Dlaczego spółka ta jest tak szanowana? Wszystko rozbija się o naprawdę wysokie kursy tego bukmachera. Większość spotkań sportowych wyróżnia się na tle konkurencji pod tym względem. Szczególnie atrakcyjna oferta dotyczy piłki nożnej. Nie ma właściwie spotkania, które nie posiadałoby lepszych kursów niż u innych bukmacherów.

Nie jest to oczywiście jedyny wyróżnik tego bukmachera. Na pochwałę zasługuje także bardzo ciekawa oferta promocyjna, w której każdy nowy gracz może otrzymać:

  • freebet o wartości 20 złotych
  • ubezpieczenie pierwszego zakładu do kwoty 100 złotych
  • podwojenie pierwszego depozytu do kwoty 1000 złotych

Żaden inny polski bukmacher nie oferuje nowym klientom tak wielu atrakcyjnych promocji. Co więcej, bukmacher Fortuna nie zapomina również o swoich wiernych typerach, którzy również otrzymują wiele interesujących propozycji. 

Fortuna to bukmacher z długą, pełną sukcesów historią. Klienci nigdy nie mieli powodów do narzekań i wszystko wskazuje na to, że raczej się to nie zmieni. Zasłużone pierwsze miejsce.

bukmacher betclic legalnie w polsce
Polski bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus cashback

2 miejsce – Bukmacher Betclic

Betclic to jeden z najpopularniejszych bukmacherów na świecie, który od miesiąca panoszy się również i na naszym rynku. Na sam start zaoferował on swoim klientom promocję w postaci ubezpieczonego zakładu do kwoty 510 złotych z kodem promocyjnym „KOD510”. Jest to coś, co naprawdę zasługuje na wyróżnienie, gdyż jeszcze żaden polski bukmacher nie był aż tak hojny. Oprócz promocji na start klienci bukmachera dostali także kilka innych ciekawych bonusów. Niestety nie jesteśmy na razie w stanie ocenić tego, jak Betclic będzie spisywał się z promocjami za jakiś czas, ale obserwacja zagranicznej wersji strony wskazuje, że nie ma się, o co obawiać. 

Kursy u bukmachera Betclic również należą do jednych z najlepszych na rynku. Można wręcz powiedzieć, że pod tym względem niewiele ustępuje Fortunie. Jeśli ktoś bardziej ceni sobie promocję Betclica to może na spokojnie umieścić go na pierwszym miejscu zestawienia, gdyż funkcjonalności obu bukmacherów stoją na podobnym poziomie. 

3 miejsce – Bukmacher LVBet

LVBet to jeden z najmłodszych polskich bukmacherów. Wiele osób powinno pamiętać go z tego, że na rynek wszedł z ogromnym hukiem, robiąc sporo zamieszania wśród innych, pewnych swojej pozycji spółek. Od tego czasu bukmacher ten spoczął nieco na laurach, choć dalej jego oferta jest bardzo przekonująca. Klienci bukmachera otrzymują bonus powitalny w wysokości 1500 złotych, ale jego zasady przyznania są, na pierwszy rzut oka, nieco skomplikowane. Niemniej jednak wystarczy wczytać się w regulamin i po chwili wszystko staje się jasne. 

Największym minusem są mało zachęcające kursy. LVBet plasuje się pod tym względem w połowie stawki, nie zachęcając, ani nie odstraszając nikogo. Pozostaje mieć nadzieję, że w najbliższym czasie marża tego bukmachera nieco się zmniejszy, bo poza tym jest to całkiem solidny wybór.

polski bukmacher sts kod promcoyjny
Legalny bukmacher STS – Kod promocyjny na bonus bez depozytu 29 PLN

4 miejsce – Bukmacher STS

STS to trochę kolos na glinianych nogach. Niby jego obroty są największe, ale w sumie mało kto wie dlaczego. Poza znaną marką i przyjemną promocją powitalną nie znajdziemy w STS nic, co mogłoby zachęcać do obstawiania. Największym minusem są kursy. Marża STS jest jedną z największych na rynku, dlatego też, jeśli mamy inne możliwości, lepiej unikać tego bukmachera.

Polski bukmacher STS oferuje graczom darmowy bonus bez depozytu, żeby go odebrać należy podczas rejestracji konta wpisać kod promocyjny „BETONLINE. Po chwili na konto gracza zostanie dodane 29 PLN za darmo, które można wykorzystać na obstawianie meczów.

5 miejsce – Bukmacher Etoto

Etoto również jest bardzo przeciętne, jeśli chodzi o kursy. Co prawda promocje na start są zachęcające, ale te dla stałych graczy pozostawiają już sporo do życzenia. Co prawda nie jest on gorszy od STS, ale ze względu na bogatą historię tamtego bukmacher, Etoto spadł na ostatnie miejsce. Niemniej jednak bukmacher ten posiada ogromny potencjał, który trzeba tylko umiejętnie wykorzystać.

Parafrazując znane powiedzenie – ” na polskim rynku bukmacherskim (niemal) bez zmian”. Oprócz naprawdę ładnego rozpoczęcia bukmachera Betclic wszystkie inne firmy stoją póki co w miejscu. 

To pierwsza piątka legalnych bukmacherów w Polsce, którzy znaleźli się w rankingu najlepszych. Oprócz nich działa jeszcze kilkunastu bukmacherów, którzy z różnym skutkiem próbują dobić do czołówki, wśród nich są oczywiście Betfan, Ewinner, Noblebet, PZbuk, Milenium czy też Superbet. Być może w kolejnym rankingu znajdzie się dla nich miejsce.

Bukmacher

Polski bukmacher internetowy Betfan to nowy gracz wśród legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Betfan oferuje graczom bardzo wysoki bonus powitalny do 3000 PLN, oraz zakład bez ryzyka 100 PLN. Kod promocyjny na darmowy bonus to: BETONLINE
Back to top button