STS – co musisz wiedzieć o tej firmie?

STS – co musisz wiedzieć o tej firmie?

Wyniki tego bukmachera robią naprawdę duże wrażenie. W tym momencie to zdecydowanie największy gracz na rynku zakładów wzajemnych na terenie Polski. Z czego słynie ten podmiot hazardowy? Chociażby z atrakcyjnej oferty na start. Możesz np. skorzystać z promocji bez depozytu, ale nie tylko. Czym cechują się te bonusy? Jak dokonać obrotu? Co można zaś typować w STS?

Oferta dla nowych bez konieczności wpłacania żadnych swoich pieniędzy

Klienci tego podmiotu hazardowego nie mają powodów do narzekania. Już na samym starcie czeka na nich bowiem atrakcyjny bonus bez depozytu w STS. Ile on dokładnie wynosi? Jak go zdobyć? Zacznijmy od wyjaśnienia tej drugiej kwestii. Aby skorzystać z promocji bez depozytu, musisz tylko założyć konto. W trakcie rejestrowania się należy wpisać kod promocyjny. Dzięki temu będziesz mógł zdobyć 25 PLN. Jak dokonać obrotu? Należy postawić za trzykrotność tej sumy. Ważne są minimalne kursy. W przypadku tej promocji wynoszą one 1,91. Jeśli postawisz coś o notowaniu 1,87 itd. to taki zakład nie będzie wliczany do obrotu bonusem. Tak samo, jak wszystkie przegrane przez Ciebie kupony. Motywacji do dokładnej selekcji wydarzeń nie powinno Ci zatem zabraknąć.

sts bukmacher online 2020
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 2020

Główna promocja – przedstawienie oferty i zasady dotyczące obrotu bonusem

Bukmacher STS oferuje na szczęście nie tylko bonus bez depozytu. Nie ma przeszkód (bez wątpienia warto zaś to zrobić), aby zdecydować się na główną promocję. Aktualnie jest to zaś bonus 100% do 1200 PLN. Jakie są tutaj najważniejsze zasady? Ile możesz maksymalnie otrzymać? 1200 PLN. Aby tak się stało, należy wpłacić 1200 PLN (innymi słowy, Twój pierwszy depozyt zostanie podwojony, aż do tej kwoty). Interesuje Cię, jak wygląda obrót bonusem w STS? Zasady są takie same, co przy poprzednio opisywanej promocji. Mianowicie najważniejsze jest tutaj to, że musisz zagrać za trzykrotność – otrzymanej od bukmachera STS – sumy. Dodatkowo minimalny kurs na Twoim kuponie powinien wynosić co najmniej 1,91. Co jeszcze jest ważne? Jeśli zależy Ci na szybkim obrocie bonusem, to staraj się rzetelnie podchodzić do analizy. W końcu tylko wygrane kupony są zaliczane w tym aspekcie. Jeśli zatem przegrasz dany kupon, to przez to nie zbliżysz się do finalnego wykonania obrotu tym głównym bonusem.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Co możesz obstawiać w STS?

Rozmaite zakłady. Oferta jest, nie boimy się użyć tego stwierdzenia, niezwykle wszechstronna i tym samym atrakcyjna dla Klientów. Przede wszystkim można obstawiać wydarzenia sportowe. Od razu trzeba coś wyjaśnić, żeby nie było żadnych niedomówień. W STS możesz generalnie obstawiać nie tylko najbardziej popularne dyscypliny. Pod tym względem oferta jest bowiem wyjątkowo uniwersalna. Nie ma przeszkód, by typować wydarzenia polityczne, rozrywkowe itd. W ofercie tego największego na naszym rynku bukmachera są także sporty wirtualne. To fajna odskocznia od standardowych eventów sportowych. Możesz obstawiać bazujące na algorytmach spotkania futbolowe, koszykarskie, czy wyścigi psich zaprzęgów itd. STS oferuje swoim Klientom także gry karciane (w dziale Betgames).

Back to top button