W jakie dni tygodnia obstawiać za pieniądze?

Obecnie oferta firm bukmacherskich jest bardzo bogata. Generalnie nie brakuje na rynku tego typu podmiotów. Zwiększająca się rywalizacja sprawia, że korzystają na tym m.in. Klienci. W końcu mogą obstawiać rozmaite dyscypliny… Jak to wygląda pod względem całego tygodnia? Kiedy tych spotkań jest relatywnie najwięcej, a kiedy najmniej?

w jakie dni najlepiej obstawiać
W jakich dniach najlepiej obstawiać zakłady?

Kiedy jest najwięcej zakładów do typowania?

Zdecydowanie w czasie weekendów. Nie powinno zatem dziwić, że profesjonalne firmy bukmacherskie jak STS czy Fortuna właśnie wtedy mają największy „ruch w interesie”… W naszym kraju najbardziej popularny jest futbol. Nie umknęło to rzecz jasna uwadze firmom bukmacherskim, które na tę dyscyplinę zawsze oferują bardzo dużo opcji (szczególnie uwzględniając największych graczy na rynku)… Zazwyczaj kolejki ligowe są rozgrywane od piątku (godziny popołudniowe) do niedzieli włącznie. Czasami też spotkania odbywają się w środku tygodnia. Jest to jednak dużo rzadsze.

Chyba że mówimy o Lidze Mistrzów. Najbardziej prestiżowe rozgrywki klubowe mają ustalony harmonogram, pod tym względem, od lat. Mecze odbywają się zatem tylko we wtorki i środy. Oprócz wielkiego finału, który w ostatnich sezonach był rozgrywany w sobotę. Natomiast spotkania Ligi Europy odbywają się w czwartki. Niemniej jednak fani futbolu obstawiają najwięcej potyczek właśnie w czasie weekendu. Wtedy gra na ogół bowiem cały świat. Nie tylko najwyższe klasy rozgrywkowe, ale też niższe ligi. Opcji jest zatem całe mnóstwo.

bukmacher betfan bonus kod promocyjny
Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus

W trakcie weekendu nie brakuje również wielu innych dyscyplin do typowania. Jakich? W naszym kraju bardzo popularne są chociażby skoki narciarskie czy zakłady na wyścigi konne. Kwalifikacje i zawody także przeważnie mają zaś miejsce od piątku do niedzieli włącznie. W tym okresie można również swobodnie typować spotkania koszykówki, siatkówki, piłki ręcznej itp. Jeśli zaś chodzi np. o rozmaite sporty walki, to gale również – w zdecydowanej większości przypadków – odbywają się w czasie weekendu. Nie tylko polskie, lecz także zagraniczne jak Bundesliga czy Ligue 1. Nie może zatem zaskakiwać, że dla typerów to czas wytężonej pracy.

Na początku tygodnia też można zarabiać w zakładach sportowych

Wiesz już, że najwięcej wariantów do typowania jest w trakcie weekendu. To jednak jednocześnie nie oznacza, że w pozostałe dni oferta świeci pustkami… Tak naprawdę przez cały tydzień można bowiem coś zagrać, chociaż rzecz jasna opcji jest znacznie mniej. Są jednak pewne dyscypliny, w przypadku których na początku tygodnia jest… więcej meczów niż pod koniec. Chodzi nam np. o tenis ziemny. W poniedziałek startują bowiem wszyscy zgłoszeni do turnieju zawodnicy.

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS!

Kod promocyjny: BETONLINE

Załóżmy, że jest ich 128. Na początku tygodnia mamy zatem 64 pojedynki. Połowa gra dalej, połowa odpada. I tak, aż do niedzieli. Wtedy to zazwyczaj odbywają się spotkania finałowe – np. w przypadku ATP. Fani tenisa ziemnego nie mogą zatem narzekać na brak emocji przez cały tydzień. Podobnie, jak sympatycy NBA oraz NHL. W tych rozgrywkach spotkania odbywają się praktycznie dzień po dniu. Oczywiście, w czasie weekendu jest ich nieco więcej, lecz różnice nie są zbyt drastyczne. Swobodnie można zatem wybrać takie wydarzenia z oferty, które będą dobrze rokowały na najbliższą przyszłość.

Zadbaj o odpowiednią koncentrację

Co jest ważne, by wygrywać (regularnie) pieniądze u bukmachera? Wiele czynników. Jednym z nich jest zaś na pewno koncentracja. W związku z tym musisz odpowiednio zaplanować swoją aktywność w aspekcie zakładów bukmacherskich. W trakcie standardowego tygodnia nie masz zbyt wiele czasu? Wszystko ze względu na pracę, obowiązki domowe i jeszcze inne aktywności? W takim razie lepiej grać tylko w czasie weekendów.

Musisz być bowiem odpowiednio wypoczęty. Trzeba podejść do przeglądania oferty z tak zwaną „czystą głową”. Wtedy masz bowiem największe szanse na systematyczne wygrane w firmach bukmacherskich. Warto także wyznaczać sobie odpowiednie limity. Pamiętaj, by zatem nie spędzać zbyt wiele czasu na analizowaniu spotkań. Wtedy trudno Ci będzie o odpowiednią koncentrację, a to oznacza większe ryzyko przegranej…

Bukmacher

Polski bukmacher internetowy Betfan to nowy gracz wśród legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Betfan oferuje graczom bardzo wysoki bonus powitalny do 3000 PLN, oraz zakład bez ryzyka 100 PLN. Kod promocyjny na darmowy bonus to: BETONLINE
Back to top button